Tüyap, CNR Expo ve Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilen fuarlara model, hostes hizmeti, düğün ve organizasyonlarda karşılama hostesi,servis elemanı ve garson temini sağlanmaktadır

Stand Hostesi, fuar alanında standınıza gelen misafilerinizi karşılama, stand alanı içerisinde broşür dağıtımı, çay-kahve İkram servisi gibi konularda sizlere destek veren hostes ekiplerimizi oluşturmaktadır.

Tercüman Hostes, fuar alanında standınıza gelen konuk misafilerinizi karşılama, yabancı konuklar ile diyalog gibi konularda sizlere destek veren hostes ekiplerimizi oluşturmaktadır. Ağırlıklı olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dilleri mevcuttur.

Patenli Hostes, fuar alanında ziyaretçilere ve diğer firma standlarına numune, broşür, katalog, kartvizit dağıtımında seri ve marka imajını pekiştirecek ilginç kostümlerle desteklenebilecek çalışmalarda, görevlendirdiğimiz sizlere destek veren hostes ekiplerimizi oluşturmaktadır

Catering Elemanı, Garson, Barmen tüm yemek, davet ve organizasyonlarda yiyecek ve içecek vb. servis hizmetlerini konuklara belirli kurallar dahilinde uygun araçlarla sunan ekiplerimizi oluşturmaktadır.

Barmen / Barmaid

Alanında 15 yıllık tecrübesiyle eğitimli profesyonel ekibimiz ve  İ.K. uzmanımız tarafından oluşturduğumuz tecrübe sahibi cocktail yapımlarında geniş bilgi ve beceri sahibi, importe içki servisi, serviste kalite ve müşteri ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, takım çalışmasını benimsemiş ve hızlı uyum sağlayabilen, hijyene önem gösteren mesleğinin kurallarını benimsemiş, gerekli gözlemlerden ve testlerden geçirildikten sonra eksik bilgileri G&G Organization eğitmenleri tarafından eğitime tabi tutulmuş ve başarı göstermiş, daha önce çalışmış olduğu işletme ve kurumlardan olumlu referans aldığımız ekiplerimizi oluşturmaktadır.

Garson

Yapacağınız organizasyonunuzda operasyon bilinci ve bilgisiyle Food & Beverage kökenli otel tecrübesiyle geliştirmiş, referanslı, yabancı dil bilen, G&G Organization ailesinin kadrolu ekibi.

Çalışma profili;

Organizasyon sonuna kadar çalışacak bizlerin oluşturmuş olduğu her ekstra garson grubunun süpervizörü olur. Bu sayede takım lideriyle koordineli olarak operasyonu yürütmelerini ve bu bağlamda takımın hızla kendilerini bulundukları ambiyansa adapte etmelerini sağlıyoruz.

Manken ve Hostesler